Kultūra un izklaide

stadionā "Daugava"

Stadions "Daugava" ir vieta ne tikai sportam. Tā ir viena no centrālajām vietām dažāda mēroga un nozīmes kultūras pasākumu īstenošanai un rīkošanai, tostarp lielkoncertiem, izstādēm, muzikāliem, deju un teatrāliem priekšnesumiem ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā mērogā. Ar vairāk nekā 15 000 skatītāju ietilpību, sakārtotu un pilnveidotu infrastruktūru, stadions ir lieliski piemērota vieta un telpa kultūras ideju, ierosmju un pasākumu rīkošanai. Stadiona dizains nodrošina izcilas redzamības līnijas un akustiku, lai katrs pasākums ir neaizmirstams piedzīvojums un pieredze ikvienam. 

Stadionā regulāri norisinās Vispārējie latviešu dziesmu un deju svētki, kas ir viena no nozīmīgākajām Latvijas kultūras tradīcijām. Tāpat Daugavas stadionā tiek uzņemti arī Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki, veicinot jauno paaudžu iesaisti un kultūras mantojuma saglabāšanu. 

Skatītāju ietilpība virs 15 000

Ar vairāk nekā 10 000 skatītāju sēdvietu skaitu un kopējo ietilpību virs 15 000, mēs piedāvājam plašu un daudzpusīgu telpu dažāda apjoma un formātu pasākumiem. Pieejama arī VIP skatītāju loža ar ietilpību līdz 100 personām. 

Vieta apjomīgiem  pasākumiem

Stadions "Daugava" ir vieta un telpa ar iespēju pārtapt  par lielisku skatuvi kultūras pasākumiem, koncertiem, izstādēm un citiem liela mēroga kultūras un izklaides pasākumiem.

Ērta lokācija un pieejamība

Stadiona atrašanās vieta tuvu Rīgas centram, Grīziņkalna apkaimes ielokā un labu sabiedriskā transporta satiksmi stadiona viesu un pasākumu apmeklējuma ērtai pieejamībai. 

Atpazīstamība un tradīcijas

Stadions kā mājvieta Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem un Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem jau kļuvusi par tradīciju un neatņemamu tā sastāvdaļu. 

Pielāgoti risinājumi

Pielagoti_risinajumi_Daugavas_stadions_LNSC.jpg

Stadiona atjaunotā infrastruktūra un īstenotie tehniskie risinājumi sniedz iespēju organizēt un īstenot dažāda mēroga pasākumus, pielāgojoties klienta vajadzībām un vēlmēm. 

Profesionāls atbalsts 

Profesionals_atbalsts_Daugavas_stadions_LNSC.jpg

Stadiona profesionāls komandas zināšanas un pieredze nodrošina atbalstu pasākumu organizatoriem, sākot no loģistikas plānošanas līdz koordinācijai un nepieciešamo sadarbības partneru piesaistei. 

Dona koncerts stadionā "Daugava"

17.08.2024. stadionā "Daugava" uzstāsies viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā - Dons. 

Kontakti saziņai un piedāvājuma saņemšanai

Kārlis Trankalis
Tālr. +371 20084087
E-pasts: [email protected]

Aizpildi pieteikumu, un mēs ar Tevi sazināsimies

Rezervē savu pasākumu jau šodien

Aicinām iesūtīt pamatinformāciju par plānoto pasākumu, datumu un laiku, dalībnieku skaitu, lai mēs sagatavotu personalizētu piedāvājumu tieši Tev.