Svētku gaidīšanas prieks uz slidām

Pievienojies īpašajam pirmssvētku publiskās slidošanas priekam
16. decembrī ledus hallē "Daugava" kopā ar daiļslidošanas klubu Kaskads

Tuvojoties svētku laikam, 16. decembrī, plkst. 17:00-18:00aicinām pievienoties svētku publiskās slidošanas pasākumam mūsu ledus hallē “Daugava” sadarbībā ar daiļslidošanas klubu Kaskads. Iegremdēsimies priecīgas atmosfēras un krāšņu daiļslidošanas paraugdemonstrējumu gaisotnē, lai kopīgi radītu skaistas un neaizmirstamas atmiņas uz ledus.

Maģiska atmosfēra

Iegremdējies svētku gaisotnē ar neatņemamu svētku atribūtu - Ziemassvētku eglīti, jautru mūziku un mūsu ledus halles dzirkstošo šarmu.

Krāšņi mini priekšnesumi


Izbaudi skaistus un profesionālus daiļsslidošanas mini priekšnesumus daiļslidošanas kluba Kaskads audzekņu izpildījumā, piešķirot pasākumam īpašu noskaņu. 

Jautrība uz ledus

Ļaujies jautrībai un slidotpriekam kopā ar Kaskads daiļsidošanas kluba audzekņiem, kas būs gatavi palīdzēt visu līmeņu slidotājiem, nodrošinot drošu un patīkamu slidošanas pieredzi ikvienam.

Gaidīsim svētkus kopā

Svētku publiskās slidošanas pasākums ir lieliski piemērots ģimenēm ar mazākiem un lielākiem slidotgribētājiem, draugu kompānijām un ikvienam,
kas vēlas izbaudīt brīvdienu burvību uz ledus.
Pievienojieties mums svētku jautrībai, radot atmiņas, kas sildīs jūsu sirdi visas ziemas garumā.

Pērc biļetes laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. 

Pirkt šeit

Daiļslidošanas klubs Kaskads

Daiļslidošanas klubs Kaskads ir dibināts 2001. gadā  ar mērķi popularizēt daiļslidošanu Latvijā. Kluba audzēkņi piedalās nacionālās un starptautiskās sacensībās ar lieliskiem panākumiem, savukārt treniņus pavada arī mūsu ledus hallē “Daugava”. Kluba darbība ietver ne tikai profesionālo sportu, bet arī rada iespēju piedalīties visiem kluba audzēkņiem koncertos, ledus šovos un priekšnesumos, lai iesaistītu iespējami daudz interesentu šim skaistajam sporta veidam.

Atklāj vairāk