Reklāmas iespējas 

LNSC sporta bāzēs

Aicinām iepazīties un uzzināt vairāk par iespējam izvietot sava uzņēmuma reklāmu SIA "Latvijas Nacionālais sporta centrs" sporta bāzēs – bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda", tenisa centrā "Lielupe", sporta centrā "Mežaparks" un kultūras un sporta centrā “Daugavas stadions” – Daugavas ledus hallē, Daugavas stadionā, Daugavas vieglatlētikas manēžā –, lai kļūtu par LNSC partneri un paaugstinātu sava zīmola atpazīstamību mūsdienīgā un daudzfunkcionālā sporta un kultūras infrastruktūras vidē. Tā ir iespēja palielināt sava biznesa klātbūtni nacionāla un starptautiska mēroga sporta bāzēs ar pārredzamu lokāciju Rīgā, Jūrmalā un Siguldā un uzrunāt plašu un daudzveidīgu auditoriju dažādos segmentos, vecuma grupās un interešu lokā.

Plaša auditorijas sasniedzamība

Iespēja uzrunāt plašāku un nozīmīgāku sasbiedrības loku, tostarp sporta entuziastus, profesionālos sportistus, sporta funkcionārus un aktīvu sabiedrību dažādās vecumu grupās nacionālā un starptautiskā mērogā.

Augsta iesaistīšanās

Plašas un daudzveidīgas relāmas izvietošanas iespējas stratēģiski labās vietās un lokācijās LNSC sporta centros ar iespējami augstu sasniedzamības līmeni ekonomiski un sportiski aktīvas auditorijas uzrunāšanai.

Ievērojama zīmola ekspozīcija

Profesionāla vide zīmola komunikācijai un pozicionēšanai Latvijas augstākā līmeņa nacionālajos sporta centros Rīgā, Jūrmalā un Siguldā ar straptautisku nozīmību un atpazīstamību.  

Pielāgoti risinājumi

Pielāgoti, elastīgi un visaptveroši reklāmas risinājumi, lai tie atbilstu konkrētajiem biznesa mērķiem un budžeta prasībām, nodrošinot maksimālu ieguldījumu atdevi mārketingā.

Par LNSC sporta bāzēm

LNSC stratēģiskais mērķis ir nodrošinot infrastruktūras objektu darbības nepārtrauktību un pieejamību, tādējādi radot lielisku platformu sadarbības partneriem paaugstināt sava uzņēmuma klātbūtni, izmantojot efektīvus reklāmas izvietojumus mūsu sporta bāzēs.

Atklāj vairāk par LNSC

Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"

Sporta centrs "Mežaparks"

Tenisa centrs "Jūrmala"

Bobsleja un kamaniņu trase "Sigulda"

Kontakti saziņai

Aicinām sazināties un saņemt pielāgotu risinājumu Tava uzņēmuma reklāmas izvietošanai LNSC sporta bāzēs.