Vakances

SIA “Latvijas Nacionālais sporta centrs” (LNSC) 100% kapitāldaļu turētājs ir Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija. LNSC nodrošina mūsdienīgu, kvalitatīvu un daudzfunkcionālu sporta infrastruktūru, nacionālo sporta centru – bobsleja un kamaniņu trases "Sigulda", tenisa centra "Lielupe", sporta centra "Mežaparks" un kultūras un sporta centra “Daugavas stadions” – Daugavas ledus halles, Daugavas stadiona, Daugavas vieglatlētikas manēžas – pārvaldību un attīstību. Latvijas Nacionālais sporta centrs īsteno šobrīd būvdarbu procesā esošos objektus: Komandas sporta spēļu halles būvniecību, Daugavas stadiona centrālā laukuma rekonstrukciju, Vieglatlētikas un futbola laukumu izveidi.

LNSC rada apstākļus Latvijas sportistu sagatavošanai startiem starptautiskajās sporta sacensībās, piedāvājot arī iespēju ikvienam un visām profesionalitātes un sabiedrības interešu un vecuma grupām iesaistīties sporta aktivitātēs, veicinot veselīgu un aktīvu dzīves veidu. LNSC nodrošina apstākļus nacionāla un starptautiska līmeņa sporta notikumu, sacensību un kultūras pasākumu norisei.

Aicinām pievienoties savai komandai: 

APKOPĒJU >>


Piedāvājam prakses iespēju: 

FINANŠU ANALĪTIĶIM >>

Gaidām Tavu pieteikumu uz e-pastu [email protected].

Ja Tev ir interese strādāt SIA "Latvijas Nacionālais sporta centrs", bet neesam izsludinājuši konkursu uz amatu, ko Tu gribētu veikt, aicinām sūtīt CV un pieteikumu uz e-pastu [email protected]. Vakances gadījumā mēs sazināsimies, ja Tava kandidatūra atbildīs konkrētā amata prasībām.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.