Aicinām sportot un ļauties priekam!

Latvijas Nacionālā sporta centra dāvanu karte

Dāvā saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem sportu, aktīvu dzīvesveidu un prieku – Latvijas Nacionālā sporta centra dāvanu karti. 

LNSC dāvanu karti ir dāvanu karte, kas turpina dāvināt  – unikālu un personalizētu pieredzi, ko visi un ikviens var rast mūsu sporta centros savas labsajūtas, veselības un aktīvās atpūtas ceļojumā  – stadionā “Daugava”, ledus hallē “Daugava”, vieglatlētikas manēžā “Daugava”, bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”, tenisa centrā “Lielupe” un sporta centrā “Mežaparks”.

Noteikumi

  • Dāvanu karte attiecas uz SIA “Latvijas Nacionālais sporta centrs” sniegtajiem pakalpojumiem. 
  • Dāvanu karti uz tās norādītā vērtībā var izmantot pilnai vai daļējai pakalpojuma apmaksai jebkurā SIA “Latvijas Nacionālais sporta centrs” sporta objektā – stadionā “Daugava”, ledus hallē “Daugava”, vieglatlētikas manēžā “Daugava”, bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”, tenisa centrā “Lielupe” un sporta centrā “Mežaparks”.
  • Dāvanu karšu vērtības ir 5 EUR, 10 EUR, 25 EUR, 50 EUR un 100 EUR. 
  • Dāvanu karte ir jāizmanto 12 mēnešu laikā no pirkuma datuma. 
  • Dāvanu karti nevar apmainīt pret naudu. 
  • Dāvanu kartes ir pieejamas drukas formātā mūsu sporta centros un digitālā formātā vietnē Bookla. 
  • Drukas dāvanu kartes var izmantot pilnai vai daļējai pakalpojuma apmaksai jebkurā un vairākos SIA “Latvijas Nacionālais sporta centrs” sporta objektos. 
  • Digitālās dāvanu kartes var izmantot tikai tajā noteiktā sporta centrā, par kura pakalpojumiem dāvanu karte iegādāta, un tikai tiem pakalpojumiem, kas ievietoti Bookla vietnē.

Idejas iedvesmai

Skati un iedvesmojies par mūsu iecienītākajiem pakalpojumiem LNSC dāvanu kartes izmantošanai. 

Atpūtas piedzīvojumi Siguldā

Uzdāvini prieku un adrenalīnu: sestdienās un svētdienās LNSC bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” sajūsmu pilni izklaides nobraucieni ar ziemas vučko, skeletonbobu, ledus raftingu un taksi-bobu ziemas periodā un vasaras bobu - vasaras periodā.

Publiskā slidošana Rīgā

Uzdāvini aizraujošo piedzīvojumu: nedēļas nogalēs LNSC ledus hallē “Daugava” – sportiski aktīvā publiskā slidošana.

Atklāj vairāk

Skvoša, pludmales tenisa un pickleball spēle Jūrmalā 

Uzdāvini dinamisku un azarta piepildītu jautrību:  skvoša, pickleball vai pludmales tenisa spēli LNSC  tenisa centrā "Lielupe".

Atklāj vairāk

Sports Daugavas vieglatlētikas manēžā

Uzdāvini sportošanas un aktīvā dzīvesveida prieku: apmeklējumu vai avbonomenta iespējas LNSC jaunajā Daugavas vieglatlētikas manēžā - sports visiem un ikvienam. 

Atklāj vairāk


Galerija

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.