Ledus halle "Daugava"

Nacionālas un starptautiskas nozīmības ledus halle ar 2 ledus laukumiem

Ledus halle "Daugava" ar 2 ledus laukumiem nodrošina modernu un kvalitatīvu infrastruktūru ledus sporta aktivitāšu īstenošanai, tostarp hokeja, daiļslidošanas, kērlinga, šorttreka, kā arī paraledus hokeja treniņu, sacensību un atpūtas pasākumu organizēšanai. 

Halle tika atvērta 2022. gada maijā, turpinot uzsākto nacionālā kultūras un sporta centra “Daugavas stadions” reorganizāciju, veicinot sporta un kultūras aktivitāšu attīstību. Ledus hallē ir pieejama arī trenažieru zāle spēka treniņiem, sporta preču veikals, slidu tehniskā apkope un kafejnīca.
Hallē ir pieejamas skatītāju tribīnes ar kopējo ietilpību līdz 600 vietām (B laukumā), kas sniedz iespēju organizēt arī plašāka mēroga sacensības un turnīrus. 

Ledus noslodze

Atklāj vairāk

Pakalpojumi un piedāvājumi

Ledus laukuma
noma

Atklāj vairāk

Publiskā
slidošana

Atklāj vairāk

Slidu
apkope

Atklāj vairāk

Inventāra un tehnikas noma

Atklāj vairāk

Tiekamies uz slidām

Pievienojies aizraujošam piedzīvojumam: katru sestdienu ledus hallē “Daugava” – sportiski aktīvā publiskā slidošana.

Atklāj vairāk

Pakalpojumi un cenas

Pakalpojumi un cenas šeit >>

Pērc publiskās slidošanas biļetes šeit >> 

Darba laiks

P-Sv: 06.00-23.00

Kontakti 

Augšiela 1, Rīga, LV-1009,
Latvija

Tālr.: +371 26569203
E-pasts: [email protected]

Publiskā slidošana ar nūjām

Sagatavojies pacelt savas slidošanas prasmes jaunā līmenī, slidojot ar hokeja nūju rokās.  Šajā slidošanas sesijā tiek atvēlēts īpašs ledus laiks, kad uz tā var atrasties slidotāji – amatieri un profesionāļi – ar hokeja nūjām, lai praktizētu slidotprtasmes, attīstītu ripas kontrolēšanas spējas un pilnveidotu ripas metienu tehniku. 

Atklāj vairāk

Iepazīsti ledus halli virtuālā tūrē 

Izpēti mūsu LNSC Ledus halle “Daugava” savā ekrānā, izmantojot ekskluzīvo 360 grādu virtuālo tūri – no mirdzošā ledus laukumiem un skatītāju tribīnēm līdz Latvijas izlases hokeja mājīgajām ģērbtuvēm, no jaunās un modernās ēkas spožuma līdz daudzfunkcionālai ledus arēnai ar iespēju ikvienam un visām profesionalitātes un sabiedrības interešu un vecuma grupām iesaistīties sporta aktivitātēs, veicinot veselīgu un aktīvu dzīves veidu, no nacionālām sporta nodarbībām līdz starptautiska līmeņa sacensībām!

Aktualitātes

Publiskās slidošanas sesijas maijā 

Maijā aicinām pievienoties publiskās slidošanas sesijām ledus hallē "Daugava" - priecīgs noskaņojums "mužīgās" ziemas atmosfērā. Tiekamies uz slidām! Papildu info šeit >>  

Publiskā slidošana ar nūjām maijā

Ja vēlies uzspēlēt hokeju ar draugiem vai arī pilnveidot savas slidošanas prasmes ar hokeja nūju rokās - maijā 2 laiki, kas atvēlēti publiskai slidošanai ar nūjām - 26.05., plkst. 11.15. Papildu info šeit >>

Aicinām sportot un ļauties priekam

Dāvā saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem sportu, aktīvu dzīvesveidu un prieku – Latvijas Nacionālā sporta centra dāvanu karti.