Tenisa centrs "Lielupe"

Nacionālas un starptautiskas nozīmības tenisa centrs

Tenisa centrs "Lielupe” atrodas Jūrmalā, un tajā ir pieejami 9 atklātie tenisa laukumi, slēgta tenisa halle ar 5 tenisa kortiem un 1000 skatītāju vietām, halle ar 4 tenisa laukumiem, 3 skvoša kortiem, pludmales tenisa laukumu un iekštelpu mini tenisa laukumu, trenažieru un aerobikas zāle, konferenču telpas, kafejnīca un tenisa sporta preču veikals.

Pakalpojumi un piedāvājumi

Slēgtie tenisa
laukumi

Atklāj vairāk

Atklātie tenisa laukumi

Atklāj vairāk

Skvošs, miniteniss un pludmales laukums

Atklāj vairāk

Sportam, atpūtai, pasākumiem

Atklāj vairāk

Pakalpojumi

Pakalpojumi un cenas šeit >>

Darba laiks

P-Sv: 7:30-22:00

Sacensību un citu slēgto pasākumu norises laikā tenisa centra "Lielupe" pakalpojumu pieejamība var būt ierobežota - sk. sacensību un pasākumu kalendāru

Kontakti

O. Kalpaka prospekts 16, Jūrmala, LV-2010, Latvija

Tālr.: +371 29107863
E-pasts: [email protected]

Aktualitātes

No 8. līdz 15. jūnijam tenisa centrā "Liepupe" norisinās  Riga Open by LTS turnīrs 

Aicinām tenisa līdzjutējus pievienoties ikgadējam Riga Open turnīram, kuru organizē Latvijas Tenisa savienība tenisa centrā "Lielupe" laikā no 8. līdz 15. jūnijam. Ieeja bez maksas.

Atklāj vairāk

1. maijā ir atklāta vasaras sezona, un āra tenisa korti ir atvērti sportotgribētājiem

Līdz pat 30. septembrim tenisa centrā "Lielupe" ir pieejami 9 atklātie tenisa korti, no kuriem 8 ir ar māla segumu un 1 ar hard deck segumu. Aicinām rezervēt laukumu laicīgi, zvanot pa tālruni 29107863. Tiekamies!  

Atklāj vairāk

Tenisa centra vēsture

Pirmās ziņas periodikā par tenisa laukumiem un tenisa spēli Lielupes teritorijā saistās ar 1932. gadu. Pēckara periodā tika uzbūvēta vasaras kortu māja, tiesnešu paviljons un centrālais korts ar nelielām tribīnēm. 1983. gadā, gatavojoties Eiropas čempionātam tenisā amatieriem, tiek veikta bāzes rekonstrukcija, savukārt 1989. gadā ekspluatācijā tiek nodota slēgtā tenisa halle un izveidots Valsts tenisa centrs "Lielupe", kas jau pavisam drīz kļūst par prestižāko tenisa bāzi ne tikai Latvijā, bet arī visā Padomju Savienībā. Šajā bāzē risinājušies daudzi starptautiskie turnīri, Eiropas čempionāti, Labas gribas spēles, Dēvisa kausu izcīņas sacensības un turnīri ar pasaules klases tenisistu piedalīšanos.

Tenisa centram "Lielupe" ar Latvijas Republikas Augstākās padomes 1992. gada 3. novembra lēmumu piešķirts Nacionālās sporta bāzes statuss. 2021. gadā tenisa centrs "Lielupe" tika pievienots SIA "Latvijas Nacionālais sporta centrs". 

Aicinām sportot un ļauties priekam

Dāvā saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem sportu, aktīvu dzīvesveidu un prieku – Latvijas Nacionālā sporta centra dāvanu karti.