Slēgtie tenisa laukumi

Citi pakalpojumi

Sports un aktīvā atpūta 

tenisa centrā "Lielupe" 

Aktīvs dzīvesveids un sportošanas prieks

Pievienojies mums tenisa centrā "Lielupe" un atklāj sporta un aktīvās atpūtas prieku viesmīlīgā un atbalstošā vidē. Neatkarīgi no tā, vai vēlies uzlabot savas tenisa vai skvoša spēles prasmes, uzturēt sevi labā fiziskā formā vai vienkārši lieliski pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni, mums ir viss nepieciešamais, lai Tu rastu iespēju labi un aktīvi pavadīt savu laiku. Tenisa centrā "Lielupe" esam apņēmušies nodrošināt dinamisku un iekļaujošu vidi, kurā jebkura vecuma un prasmju līmeņa indivīdi var nodoties aizraušanās ar sportu un aktīvu atpūtu, tostarp tenisu, skvošu, pludmales tenisu, pickleball.

Plašākais tenisa centrs Latvijā

9 slēgtie un 9 atvērtie korti, 3 skvoša laukumi, pludmales tenisa, pikcleball un minitenisa laukumi, trenažieru zāle un kafejnīca – viss Tavam sportiska mērķa sasniegšanai.

Profesionāļiem un entuziastiem

Pateicoties mūsdienu profesionālam un daudzveidīgam piedāvājumam, mūsu tenisa centrs "Lielupe" ir lieliski piemērots gan profesionāļiem, gan sporta amatieriem. 

Draudzība un
prieks

Mūsu draudzīgais personāls un viesmīlīgā atmosfēra nodrošina, ka katrs apmeklējums ir patīkams – gan treniņu, gan sacensību, gan arī vienkārši aktīvās atpūtas sesijās.

Skvošs

Pamēģini skvoša spēli mūsu tenisa centrā "Lielupe" Jūrmalā. Skvošs ir lielisks veids, kā uzlabot fizisko sagatavotību, veiklību un koordināciju. Būs aizraujoši arī vienkārši priekam un izklaidei kopā ar ģimeni un draugiem neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai spēles lietpratējs.

Tenisa centrā "Lielupe" piejeami 3 profesionāli skvoša laukumi. Pieejama arī rakešu un bumbiņu īre.

Pludmales teniss

Atklāj aizraujošo pludmales tenisa pasauli tenisa centrā "Lielupe" Jūrmalā, kur smiltis, silts gaiss un jautrība kļūst par Tavus spēllaukumu.Pludmales teniss ir dinamisks sporta veids, kas apvieno labāko no tenisa un pludmales volejbola, radot ātru, enerģisku spēli, kas ir lieliski piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem.

Pickleball 

Piedzīvo ko pavisam jaunu un aizraujoši sportisku - pickleball spēli tenisa centrā "Lielupe".  Mūsu tenisa centra minitenisa laukumu esam pielāgojuši spēlei, kas kļūst arvien populārākā visā pasaulē  — pickleball — sporta veids, kas apvieno tenisa, badmintona un galda tenisa elementus. 

Citas iespējas Tavām ērtībām

Izmantojot mūsu pielāgotās nomas iespējas, spēlētāji var koncentrēties uz savu spēli, kamēr mēs rūpējamies par detaļām, nodrošinot neaizmirstamu un bezrūpīgu pieredzi tenisa centrā "Lielupe".

Inventārs

Tenisa centrā "Lielupe" piedāvājam inventāra - raketes un bumbiņu - nomu skvoša un piklebola cienītājiem, nodrošinot netraucētu un patīkamu pieredzi mūsu laukumos.

Dvieļa noma

Piedāvājam iespēju iznomāt dvieļus, lai Tava apmeklējuma laikā nodrošinātu papildu komfortu un ērtības. 

Pakalpojumi un cenas

Pakalpojumi un cenas šeit >> 

Darba laiks

P-Sv: 7:30-22:00

Sacensību un citu slēgto pasākumu norises laikā tenisa centra "Lielupe" pakalpojumu pieejamība var būt ierobežota - sk. sacensību un pasākumu kalendāru

Kontakti

O. Kalpaka prospekts 16, Jūrmala, LV-2010, Latvija

Tālr.: +371 29107863
E-pasts: [email protected]

Uzdāvini prieku

Dāvā saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem sportu, aktīvu dzīvesveidu un prieku – Latvijas Nacionālā sporta centra dāvanu karti. 

LNSC dāvanu karte dod iespēju visiem entuziastiem un atpūtniekiem izbaudīt sportošanas un aktīvās atpūtas piedzīvojumus tenisa centrā "Lielupe" un citās LNSC sporta bāzēs.