Jaunums!
Pickleball spēle

tenisa centrā "Lielupe"

Pirmais profesionālais pickleball laukums Latvijā

Aicinām izmēģināt ko pavisam jaunu un aizraujoši sportisku - pickleball spēli tenisa centrā "Lielupe".  Mūsu tenisa centra minitenisa laukumu esam pielāgojuši spēlei, kas kļūst arvien populārākā visā pasaulē  — pickleball — sporta veids, kas apvieno tenisa, badmintona un galda tenisa elementus. Spēlējot ar lāpstiņu un plastmasas bumbu, pickleball spēle rada vidi dinamikas, koordinācijas un priecīgas aktivitātes attīstīšanai, kas piemērota visiem vecumiem un prasmju līmeņiem. Pievienojies un iedvesmojies, iepazīstot šo sporta veidu.

Viegli iemācīties

Pickle ball vienkāršie noteikumi padara šo spēli pieejamu iesācējiem, taču tā nianses sagādā bezgalīgus izaicinājumus tiem, kas vēlas uzlabot savas prasmes.

Dinamisks un sociāls: laukuma izmēri ir mazāki, nodrošinot, ka katrs spēlētājs ir iesaistīts sportiskā aktivitātē un kustībā, kad spēle vairs nav tikai par pašu spēli un iegūtiem punktiem, bet gan par savastarpējo sadarbību un komunikāciju. 

Rezervēt laukumu

Izvēlies sev ērto laiku un rezervē laukumu Bookla >>

Cenas

 Pickleball laukuma noma 18 EUR/stunda
 Raketes noma 4 EUR
 Bumbiņas noma 1 EUR

Aicinām sportot un ļauties priekam

Dāvā saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem sportu, aktīvu dzīvesveidu un prieku – Latvijas Nacionālā sporta centra dāvanu karti.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.