Piedzīvojumu adrenalīns Siguldā

Izbaudi prieku un adrenalīnu: katru sestdienu un svētdienu LNSC bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” sajūsmu pilni un neaizmirstami izklaides nobraucieni: ziemā izvēlies vučko, skeletonbobu vai ledus raftingu, savukārt siltākos gada mēnešos - izbaudi braucienu ar vasaras bobu. 

Jautra atpūta bobsleju un kamaniņu trasē "Sigulda"

Turies cieši un smejies sirsnīgi - piedzīvo neparastu un aizraujošu saviļņojumu mūsu bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”, kur sestdienās un svētdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00 ir pieejami izklaides nobraucieni ar ziemas vučko, skeletonbobu un bamberbobu gada vēsajos un sniegotajos mēnešos un vasaras bobu pavasarī un vasarā.

Izvēlies kādu no izklaides veidiem vai pamēģini visus - aizraujošas brīvdienas garantētas! 

Nepārspējami
piedzīvojumi

Iejūties īsta bobslejista, skeletonista vai kamaniņu sportista lomā, izbraucot trases virāžas un sasniedzot ātrumu līdz pat 85 km/stundā.

Gan lieliem,
gan maziem

Ļaujies aizraujošiem ātruma piedzīvojumiem, kas patiks gan lieliem, gan maziem, sniedzot neaizmirstamas atmiņas par piedzīvoto.

Ainavas un
atmiņas

Iegremdējies brīnišķīgajās ainavās, izpētot trasi un iemūžinot fotogrāfijās Siguldas skatus un Gaujas senlejas no 30m augstās skatu platformas.

Vasaras bobs

Pavasara un vasaras sezonā bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” aicinām piedzīvot pozitīvi emocionālu un aizraujošu izklaides nobraucienu ar bobsleja kamanām uz riteņiem pieredzējuša pilota vadībā. Brauciena laikā iespējams izbaudīt ātrumu līdz par 85km/h un sajust sportisku adrenalīnu, bobam izbraucot 13 trases virāžas.

Trases apskate

Ja vēlies izbaudīt mierpilnu atpūtu un apskatīt leģendāro trasi, aicinām  doties pastaigā pa trases teritoriju, apskatot tās virāžas un konstrukcijas. Trases 6. stāva skatu laukumā varēsi atklāt Gaujas senlejas, Siguldas pilsētas un bobsleja trases panorāmu. 

Trasi var apskatīt katru dienu, no plkst. 8.00 līdz 20.00. 

Skeletonbobs

Iedvesmojies un piedzīvo jūsmīgu prieku izklaides nobraucienā ar skeletonbobu mūsu bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda".  Atrakcija, kas līdz ar patīkamu saviļņojumu un ātrumu līdz pat 80 km/h izbrauc 13 trases virāžas, sniedzot neaizmirstamas emocijas un atmiņas.

Ledus raftings

Sagatavojies iespaidīgam, unikālam un, iespējams, pārsteidzošākajam ziemas piedzīvojumam – ledus raftingam   braucienam, kas aicina iekarot bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” 13 trases līkločus, piedzīvojot adrenalīna pieplūdumu un izbaudot ātrumu līdz pat 50 km/h. Jautrība un neaizmirstamas emocijas garantētas! 

Pakalpojums pieejams personām no 16 gadiem. 

Ziemas vučko

Piedzīvo straujāku sirdsritmu adrenalīna iespaidā, sajūti saviļņojošo kņudināšanu vēderā un ļaujies sirsnīgiem smiekliem, izbraucot ledus trases virāžas ar ziemas vučko mūsu bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda". Patiks gan lieliem, gan maziem.

Taksi-bobs

Iejuties profesionāla bobslejista lomā un sajūti ātrumu un G spēku kā vēl nekad – iepazīstinām ar taksi-bobu – Tavu ekskluzīvo biļeti uz aizraujošu izklaides nobraucienu ar ziemas bobu pa ikonisko bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”.

Pakalpojums pieejams personām no 16 gadiem. 

Pakalpojumi un cenas

Pakalpojumi un cenas šeit >> 

Rezervē šeit

Darba laiks

Trases apskate: P-Sv 08.00-20.00

Izklaides nobraucieni ar vučko, skeletonbobu, ledus raftingu un vasaras bobu: S-Sv 12.00-17.00

Sacensību un citu slēgto pasākumu norises laikā trases pakalpojumu pieejamība var būt ierobežota - sk. sacensību un pasākumu kalendāru.

Kontakti

Šveices iela 13, Sigulda, LV - 2150, Latvija

Tālr.: +371 25479108
E-pasts: [email protected]

Iepazīsti bobsleja un kamaniņu trasi "Sigulda"

Uzdāvini prieku

Dāvā saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem sportu, aktīvu dzīvesveidu un prieku – Latvijas Nacionālā sporta centra dāvanu karti. 

LNSC dāvanu karte dod iespēju visiem entuziastiem un atpūtniekiem izbaudīt piedzīvojumus bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda" un citās LNSC sporta bāzēs.