Sporta centrs "Mežaparks"

Daudzfunkcionāls sporta centrs un viesnīca sportistiem un visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem

Sporta centrs “Mežaparks” atrodas Ķīšezera piekrastē un nodrošina iespējas trenēties tādos sporta veidos kā telpu futbols, basketbols, volejbols, pludmales volejbols, teniss, rokasbumba, badmintons, paukošana un burāšana. Centrā pieejama laivu piestātne, viesnīca, trenažieru un fitnesa zāles, kā arī sporta rehabilitācijas un rekreācijas telpas. Mājīgās un labiekārtotās centra konferenču zālēs var organizēt komandas pasākumus un pastrādāt ekskluzīvā izbraukuma birojā. Aicinām arī ģimenes ar bērniem – centra ērta un skaista atrašanās vieta piedāvā plašas mierīgas vai aktīvas atpūtas iespējas.

Sporta zāle

Sporta zāle komandu sporta spēļu treniņiem un sacensībām aprīkota ar visu nepieciešamo dažāda līmeņa spēlēm. Papildus aprīkota ar skatītāju tribīnēm un filmēšanas platformām.

Spēka zāle

Pilnībā nokomplektēta trenažieru zāle, kurā ir iespēja trenēties gan profesionāliem sportistiem, gan visiem, kam ir svarīgs aktīvs un veselīgs dzīvesveids.

Fitnesa zāle

Plaša zāle, kurā iespējams aizvadīt dažāda tipa grupu un indivuduālos treniņus, tostarp aktīvās nodarbības bērniem. Zāle ir lieliski piemērota arī fitnesa, jogas, pilates un citām sportiskām nodarbībām.

Tenisa korti

Četri atklātie tenisa laukumi ar mākslīgā zālāja segumu. Tenisa kortos ir iespējams spēlēt arī diennakts tumšajā laikā, jo divi korti ir apgaismoti, kas ļaus izbaudīt tenisa spēli arī vēlās vakara stundās.