Unikāla un aizraujoša pasākumu norises vieta

bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda"

Bobsleja un kamaniņu trase “Sigulda” ir vieta ne tikai profesionālam sportam – nacionālām un starptautiskām sacensībām un treniņiem –, bet arī unikāla vide korporatīvam vai privātam pasākumam. Apvienojiet komandas, partneru, draugu vai ģimenes kopā būšanu ar izklaides nobraucieniem, trases apskati un skaistiem skatiem uz Siguldas ainavu un Gauju. Mūsu trase piedāvā aizraujošu vidi un sportiski priecīgu atpūtu visa gada garumā.

Izklaides nobraucieni - ziema


Ziemas sezonā, kas ilgst aptuveni no oktobra vidus līdz marta vidum, bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” ir “karstā” sezona – šeit norisinās virkne nacionāla un starptautiska mēroga sacensības kamaniņu sportā, bobslejā un skeletonā, kuras apmeklētājiem visbiežāk pieejamas vērošanai un atbalstīšanai bez maksas.

Ziemas sezonā trase īpaši aktuāla un interesanta grupām, piedāvājot izklaides nobraucienus gan ar ziemas vučko, gan skeletonbobu un ledus raftingu – izklaide adrenalīna garša gan lieliem, gan arī mazākiem viesiem.

Atklāj vairāk

Izklaides nobraucieni - vasara

Vasaras sezonā, kas ilgts aptuveno no aprīļa vidus līdz oktobrim, un kad ledus trasē ir nokusis, bobsleja un kamaniņu trase “Sigulda” atklājas citā tvērumā un skatā.  Sacenesību laiks ir noslēdzies, sportisti organizē tā saucamos "sausos treniņus", savukārt dabas vērotāji novērtēs ainavas uz Siguldu un Gauju no trases skatu platformas.   

Tomēr trases rāmums var būt maldīgs - vasarā piedzīvojumu meklētāji iegūs neaizmirstamus iespaidus izklaides nobraucienā ar vasaras bobu pieredzējuša pilota pavadībā. 

Atklāj vairāk

Telpu noma


Trases teritorijā ir iespēja nomāt iekštelpas un āra telpas atbilstoši plānotā pasākuma vajadzībām, formātam un dalībnieku skaitam. Apvienojiet semināru vai neformālu darba sesiju ar atpūtas nobraucieniem un iespēju ieturēt maltīti brīvā dabā uz skatu balkona vai kādā no mūsu trases telpām.

Trases kompleksa noma


Pielāgots, individuāls un ekskluzīvs piedāvājums ir pasaules līmeņa bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” noma korporatīvam pasākumam, ietverot individuālās vajadzības un vēlmes plānotā pasākuma veiksmīgai norisei.

Kontakti informācijas un piedāvājuma saņemšanai

Lai saņemtu papildu informāciju, personalizētu piedāvājumu, aicinām sazināties, rakstot e-pastu uz [email protected] vai aizpildot pieteikuma formu zemāk.

Pakalpojumi

Pakalpojumi un cenas šeit >>

Pasākuma programmas piemērs

Aicinām iepazīties ar vienas pēcpusdienas pasākuma programmas piemēru grupai 30-40 personām, lai iedvesmotos un izmēģinātu ko jaunu un nebijušu korporatīvo pasākumu organizēšanā. 

13.00 Izbraukšana no Rīgas.
14.00-15.00Ierašanās bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”. Sagaidīšanas sveiciens, izklaides nobraucieni ar ledus raftingu, ziemas vučko, skeletonbobu – ziemā vai vasaras bobu – pavasarī un vasarā.
15.00-15.30 Bobsleja un kamaniņu trases skatu balkons 6. stāvā – foto sesijas, sarunas, ēdiens, uzkodas, dzērieni. Ēdināšana jāpasūta atsevišķi. 
15.30-16.00Pastaiga pa bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, tās konstrukciju un saistošās infrastruktūras, tostarp finiša mājas apskate, vēstures iepazīšana.
16.00 Izbraukšana uz Rīgu. 

Rezervē savu pasākumu jau šodien

Aicinām iesūtīt pamatinformāciju par plānoto pasākumu, datumu un laiku, dalībnieku skaitu, lai mēs sagatavotu personalizētu piedāvājumu tieši Tev.