Ledus noslodze ledus hallē "Daugava"

A laukums

15.04.-21.04.2024.

Pirmdiena, 15.04.2024.

7.30-8.30

HS BALTIJAS VILKI SSG/U6

8.45-9.45Pieejams rezervēšanai
10.00-11.00 LATVIJAS IZLASE
11.15-12.00 LATVIJAS IZLASE


PROFILAKSE

13.15-14.15

Publiskā daiļslidošana (15 EUR)

14.30-15.30

HS BAlTIJAS VILKI U9

15.45-16.45

HS BALTIJAS VILKI  U11

17.00-18.00

HS BALTIJAS VILKI  U13

18.15-19.15

HS BAlTIJAS VILKI U15/U16

19.30-20.30

HS GRĪZIŅKALNS

20.45-21.45

AMBER

22.00-23.00 Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Otrdiena, 16.04.2024.

6.30-7.30 HS BALTIJAS VILKI U16
8.45-9.45

HK SPORTS LUKSS

10.15-10.45

LATVIJAS IZLASE

11.15-12.15

Pieejams rezervēšanai

12.30-13.30

HK VECMEISTARS


PROFILAKSE

14.30-15.30 Pieejams rezervēšanai
15.45-16.45 HS BALTIJAS VILKI U13
17.00-18.00 HS GRĪZIŅKALNS
18.15-19.15 SHK LAIMA
19.30-20.30 HS MĀLPILS
20.45-21.45

Pieejams rezervēšanai

22.00-23.00 AMBER
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Trešdiena, 17.04.2024.

7.30-8.30 HS BALTIJAS VILKI SSG/U6
9.00-10.00

MVP

11.15-12.15

Pieejams rezervēšanai




PROFILAKSE
13.30-14:30

Publiskā daiļslidošana (15 €)

14.30-15.30HS BALTIJAS VILKI U9
15.45-16.45 HS BALTIJAS VILKI U11/U13
17.00-18.00 HS BALTIJAS VILKI U15
18.15-19.15 HS GRĪZIŅKALNS
19.30-20.30 ICE REPUBLIC
20.45-21.45 HK SPORTS LUKSS
22.00-23.00

HK LEDUS VEČI (spēle)

23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Ceturtdiena, 18.04.2024.

7.30-8.30 Pieejams rezervēšanai
8.45-9.45 Pieejams rezervēšanai

10.00-11.00

HS BAlTIJAS VILKI U9



11.30-13.00

LATVIJAS IZLASE
13.15-14.15

Publiskā daiļslidošana (15 EUR)

14.30-15.30HS BALTIJAS VILKI U9
15.45-16.45 HS GRĪZIŅKALNS
17.00-18.00 HS BALTIJAS VILKI U15
18.15-19.15 HS BALTIJAS VILKI U16
19.30-20.30 HK LAVĪNA-HK SPORTS LUKSS
20.45-21.45 HK WHITE WINGS
22.00-23.00 Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Piektdiena, 19.04.2024.

7.30-8.30 HS BALTIJAS VILKI SSG/U6
8.45-9.45HK SPORTS LUKSS
10.00-11.00 LATVIJAS IZLASE


11.45-12.45

MP

13.15-14.15

NBS

14.30-15.30KASKADS
15.45-16.45 HS BALTIJAS VILKI U11
17.00-18.00 HS BALTIJAS VILKI U13
18.15-19.15 HS BALTIJAS VILKI U16
19.30-20.30 ICE REPUBLIC
20.45-21.45NSE
22.00-23.00Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Sestdiena, 20.04.2024.

7.30-8.30 HK ĀDAŽI
8.45-9.45HS BALTIJAS VILKI U11
10.00-11.00LATVIJAS IZLASE
11.15-12.15 SHK LAIMA
12.30-13.30 KASKADS
13.45-14.45 KASKADS

15.00-16.00

KASKADS

16.15-17.45

U13 HS GRĪZIŅKALNS-VALMIERA

18.00-19.30

U13 HS BALTIJAS VILKI 2012-BHC37

20.45-21.45Pieejams rezervēšanai
22.00-23.00Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Svētdiena, 21.04.2024.

8.30-9.30

WAKE UP

9.45-12.15

RIGA HOCKEY CUP





12.30-14.30

U13 HS BALTIJAS VILKI-BHC37



14.45-16.45

U15 HS BALTIJAS VILKI-HS BALTIJAS VILKI 2010

17.00-18.00

HK DZINTARS/HK RUPUČI

18.15-19.15 HK SPORTS LUKSS
19.30-20.30HK VELLA KALPI
20.45-21.45BG
22.00-23.00 Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

B laukums

15.04.-21.04.2024. 

Pirmdiena, 15.04.2024.

8.45-9.45

LATVIJAS IZLASE 2

10.00-11.00

MVP

12.00-14.00

U18 LATVIJAS IZLASE

15.00-16.00

KASKADS

16.15-17.15

HS GRĪZIŅKALNS

17.30-18.30

KASKADS

18.45-19.45

KASKADS

20.00-21.00

HK TAURUS


Otrdiena, 16.04.2024.

7.00-8.00 Pieejams rezervēšanai
9.15-9.45 LATVIJAS IZLASE 2
10.00-10.30

UKRAINAS IZLASE

10.45-11.45

LATVIJAS IZLASE

12.00-13.00

Pieejams rezervēšanai

13.45-14.45

Publiskā daiļslidošana (15 EUR)

15.00-16.00 KASKADS
16.15-17.15 HS GRĪZIŅKALNS


18.00-18.45

LHF

18.45

UKRAINA-LATVIJA 2

21.30-22.30 HK WARRIORS



Trešdiena, 17.04.2024.

7.00-8.00

NL

8.45-9.15

LATVIJAS IZLASE 2

09.30-10.00

UKRAINAS IZLASE

10.45-11.45 Pieejams rezervēšanai
12.00-14.00 U18 LATVIJAS IZLASE

PROFILAKSE

15.00-16.00 KASKADS


16.45-17.30

LHF

17.30

UKRAINA-LATVIJA 2

20.00-21.00 AMBER
21.15-22.15 HK MEŽOŅI
22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

Ceturtdiena, 18.04.2024.

7.00-8.00 Pieejams rezervēšanai
8.15-9.15 Pieejams rezervēšanai
9.30-10.30

Pieejams rezervēšanai

10.45-11.45

Pieejams rezervēšanai

12.00-14.00

U18 LATVIJAS IZLASE

15.00-16.00

KASKADS

16.15-17.15

HS GRĪZIŅKALNS

17.30-18.30

KASKADS

18.45-19.45

Pieejams rezervēšanai

20.00-21.00

HT NAMEJS

21.15-22.15

BG


Piektdiena, 19.04.2024.

7.00-8.00

Pieejams rezervēšanai

8.15-9.15

Pieejams rezervēšanai

11.05-11.50LATVIJAS IZLASE
12.15-17.15 RIGA HOCKEY CUP
17.30-18.30 KASKADS

18.45-19.45

HS GRĪZIŅKALNS

20.00-21.00 Pieejams rezervēšanai

Sestdiena, 20.04.2024.

8.15-10.30

RIGA HOCKEY CUP

11.05-11.50

LATVIJAS IZLASE

12.00-14.00U18 LATVIJAS IZLASE

14.15-16.30

RIGA HOCKEY CUP

18.00-20.15

RIGA HOCKEY CUP

21.15-22.15

Pieejams rezervēšanai

22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

Svētdiena, 21.04.2024.

9.00-9.45

RIGA HOCKEY CUP



10.30-11.30

U18 LATVIJAS IZLASE

12.00-13.00

SERGEJA ŽOLTOKA FONDS



13.45-17.00

RIGA HOCKEY CUP



17.30-18.30AMBER
18.45-19.45HK NAMEJS
20.00-21.00 HK GARKALNES PATRIOTI
21.15-22.15

Pieejams rezervēšanai

22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

A laukums

08.04.-14.04.2024.

Pirmdiena, 08.04.2024.

7.30-8.30 HS BALTIJAS VILKI SSG/U6
8.45-9.45Pieejams rezervēšanai
10.00-11.00Pieejams rezervēšanai

11.30-13.00

LATVIJAS IZLASE

13:15-14:15

PUBLISKĀ DAIĻSLIDOŠANA

14.30-15.30 HS BALTIJAS VILKI U9
15.45-16.45 HS BALTIJAS VILKI U11
17.00-18.00 HS BALTIJAS VILKI U13
18.15-19.15 HS BALTIJAS VILKI U15/U16
19.30-20.30 HS GRĪZIŅKALNS
20.45-21.45

AMBER

22.00-23.00 Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Otrdiena, 09.04.2024.

6.30-7.30 HS BALTIJAS VILKI U16
8.45-9.45 HK SPORTS LUKSS
10.00-11.00LATVIJAS IZLASE
11.15-12.00 LATVIJAS IZLASE
12.30-13.30 HK VECMEISTARS
13.45-14.45 PUBLISKĀ DAIĻSLIDOŠANA (15 €)


PROFILAKSE

15.45-16.45 HS BALTIJAS VILKI U13
17.00-18.00 U12 HS GRĪZIŅKALNS-FALCONS
18.15-19.15 SHK LAIMA
19.30-20.30 HS MĀLPILS
20.45-21.45 Pieejams rezervēšanai
22.00-23.00 AMBER
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Trešdiena, 10.04.2024.

7.30-8.30 HS BALTIJAS VILKI SSG/U6
8.45-9.45 Pieejams rezervēšanai
10.00-11.00 Pieejams rezervēšanai
11.15-12.15 Pieejams rezervēšanai

PROFILAKSE

13.15-14.15 PUBLISKĀ DAIĻSLIDOŠANA (15 €)
14.30-15.30HS BALTIJAS VILKI U9
15.45-16.45 HS BALTIJAS VILKI U11/U13
17.00-18.00 HS BALTIJAS VILKI U15
18.15-19.15 HS GRĪZIŅKALNS
19.30-20.30 ICE REPUBLIC
20.45-21.45 HK SPORTS LUKSS-HK LAVĪNA
22.00-23.00HK LEDUS VEČI (spēle)
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Ceturtdiena, 11.04.2024.

7.30-8.30 Pieejams rezervēšanai
8.45-9.45 Pieejams rezervēšanai
10.00-11.00Pieejams rezervēšanai
11.15-12.15Pieejams rezervēšanai

PROFILAKSE

13.15-14.15Pieejams rezervēšanai
14.30-15.30

Pieejams rezervēšanai

15.45-16.45 HS GRĪZIŅKALNS
17.00-18.00 HS BALTIJAS VILKI U15
18.15-19.15 HS BALTIJAS VILKI U16
19.30-20.30 HK LAVĪNA
20.45-21.45 HK WHITE WINGS
22.00-23.00 Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Piektdiena, 12.04.2024.

7.30-8.30 HS BALTIJAS VILKI SSG/U6
9:15-10:15HK SPORTS LUKSS
10:30-11:30 Pieejams rezervēšanai
12:00-13:00 Pieejams rezervēšanai
13.15-14.15NBS
14.30-15.30KASKADS
15.45-16.45 HS BALTIJAS VILKI U11
17.00-18.00 HS BALTIJAS VILKI U13
18.15-19.15 HS BALTIJAS VILKI U16
19.30-20.30 HS GRĪZIŅKALNS
20.45-21.45NSE
22.00-23.00Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Sestdiena, 13.04.2024.

7.30-8.30 HK ĀDAŽI
8.45-9.45HS BALTIJAS VILKI U11
10.00-11.00KASKADS
11.15-12.15 SHK LAIMA
12.30-13.30 KASKADS
13.45-14.45 KASKADS

PROFILAKSE
15:00-16:30 U13 HS BALTIJAS VILKI-DAUGAVPILS SPORTA SKOLA

16:45-17:45

U12 HS GRĪZIŅKALNS-BROCĒNI

18.00-19.00

AMBER

19.15-20.15

AMBER

20.30-21:30

 AMBER

22.00-23.00Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai

Svētdiena, 14.04.2024.

7.30-8.30Pieejams rezervēšanai
8.45-9.45LATVIJAS IZLASE 2

10.00-11.00

SERGEJA ŽOLTOKA FONDS 

11.30-13:00LATVIJAS IZLASE
13.15-14.15U18 LATVIJAS IZLASE

PROFILAKSE

14:45-16:45

U15 HS BALTIJAS VILKI-PRIZMA 09

17.00-18.00HK DZINTARS/HK RUPUČI (spēle)
18.15-19.15 HK DAKTERI (spēle)
19.30-20.30HK VELLA KALPI (spēle)
20.45-21.45BG
22.00-23.00 Pieejams rezervēšanai
23.15-00.15 Pieejams rezervēšanai


B laukums

8.04.-14.04.2024.

Pirmdiena, 8.04.2024.

7.00-8.00 Pieejams rezervēšanai

8.15-9:15

Pieejams rezervēšanai

9:30-10:30

Pieejams rezervēšanai

10:45-11:45

Pieejams rezervēšanai

12.30-14:30

SOMIJAS IZLASE


PROFILAKSE
15.00-16.00KASKADS
16.15-17.15 HS GRĪZIŅKALNS
17.30-18.30 KASKADS
18.45-19.45KASKADS
20.00-21.00 HK TAURUS
21.15-22.15 Pieejams rezervēšanai
22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

Otrdiena, 09.04.2024.

7.00-8.00 Pieejams rezervēšanai
8.15-9.15 Pieejams rezervēšanai
9.30-10.30 Pieejams rezervēšanai
10.45-11.45 Pieejams rezervēšanai

PROFILAKSE

13:00-14:00

U18 LATVIJAS IZLASE



15.00-16.00 KASKADS
16.15-17.15 HS GRĪZIŅKALNS
17.30-18.30 KASKADS
18.45-19.45 Pieejams rezervēšanai
20.00-21.00 HT NAMEJS
21.15-22.15 HK WARRIORS
22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

Trešdiena, 10.04.2024.

7.00-8.00 NL
8.15-9.15 Pieejams rezervēšanai
9.30-10.30 Pieejams rezervēšanai
10.45-11.45 Pieejams rezervēšanai
12.00-14.00 U18 LATVIJAS IZLASE
PROFILAKSE
15.00-16.00 KASKADS
16.15-17.15 KASKADS
17.30-18.30KASKADS
18.45-19.45 Pieejams rezervēšanai
20.00-21.00 AMBER
21.15-22.15 HK MEŽOŅI
22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

Ceturtdiena, 11.04.2024.

7.00-8.00 Pieejams rezervēšanai
8.45-9.15 U18 LATVIJAS IZLASE
10.00-11.00

Pieejams rezervēšanai



12.00-13:00 Pieejams rezervēšanai
13.45-14.45 PUBLISKĀ DAIĻSLIDOŠANA (15 €)
15.00-16.00 KASKADS
16.15-17.15 HS GRĪZIŅKALNS
17.30-18.30KASKADS
18.45-19:45 ICE REPUBLIC
20:00-21:00HT NAMEJS
21.15-22.15BG
22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

Piektdiena, 12.04.2024.

8.00-20:45 RIGA HOCKEY CUP




21:15-22:15

Pieejams rezervēšanai

22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

Sestdiena, 13.04.2024.

8.00-15.45RIGA HOCKEY CUP


16.15-17.15

Pieejams rezervēšanai



18.30-20.45

RIGA HOCKEY CUP



21:15-22:15

Pieejams rezervēšanai

22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai

Svētdiena, 14.04.2024.

8.00-17:45 RIGA HOCKEY CUP




18.45-19.45HK NAMEJS
20.00-21.00 HK GARKALNES PATRIOTI
21.15-22.15HK MOLTTO
22.30-23.30 Pieejams rezervēšanai


Ledus halles administrators

26569203

[email protected]

Ledus laukuma rezervēšana

20128086

[email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.