Individuālie sporta apmeklējumi

Daugavas vieglatlētikas manēžā

Atbrīvo savu potenciālu un atklāj jaunu sportošanas un aktīvā dzīvesveida pieredzi Daugavas vieglatlētikas manēžā, kur atradīsi modernus un daudzpusīgus sportošanas apstākļus, kas piemēroti gan profesionālam sportam, gan amatieriem dažādās vecuma grupās. Šeit ir iespēja organizēt un pilnveidot gan skriešanas, lekšanas un mešanas disciplīnas, gan veikt izturības un kardio treniņus. Tavām ērtībām manēžā ir aprīkotas ģērbtuves ar higiēnas telpām, pieejam sauna veiksmīgai atjaunošanai un lieliskai atpūtai.

Izvēlies sev ērtāko sportošanas grafiku, iegādājoties manēžas apmeklējumu vienai reizei vai sportošanas abonementu  10 apmeklējumiem vai 1 mēnesim. Viens apmeklējums ir līdz 2 stundām - katrs var atrast sev piemērotāko sportisko mērķu sasniegšanai. Iegādājoties apmeklējumu savlaicīgi, nodrošināsi sev vietu manēžā kvalitatīvam sportam un treniņa procesam, kā arī zināsi, ja manēžas pakalpojumi nav pieejami sacensību vai citu pasākumu norises dēļ.

Pakalpojumi un cenas 

Individuāli ar mantu glabātuvi/ģērbtuvi 2 stundas6.50 EUR 
Individuāli ar mantu glabātuvi/ģērbtuvi 10 apmeklējumi
(10x2 stundas, izmantot 6 mēnešu laikā)
60.00 EUR
Individuāli ar mantu glabātuvi/ģērbtuvi  1 mēnesis 
(1 apmeklējums 2 stundas)
40.00 EUR
 Saunas noma 1 stunda25.00 EUR

Darba laiks un kontakti

Augšiela 1, Rīga, LV-1009, Latvija

Tālr.: +371 24420677

E-pasts: [email protected]

Darba laiks:
P-S: 8.00-22.00
Sv: 10.00-20.00

Sacensību un pasākumu kalendārs

Seko līdzi Daugavas vieglatlētikas manēžas sportisko un kultūras pasākumu norises kalendāram, lai Tava sportošana, aktīvā atpūta un kultūras dzīve notiek pēc plāna.

Pakalpojumu pieejamība var būt ierobežota. 

Atklāj vairāk

Jaunums!
GYM! sporta zāle Daugavas vieglatlētikas manēžā

Vēl daudzpusīgākam sportam Daugavas vieglatlētikas manēža atvērts jaunākais Gym! Daugava sporta klubs – modernākā un izdevīgākā sporta zāle ar plašu Technogym trenažieru klāstu gan profesionāliem sportistiem, gan sporta entuziastiem.

Sauna

Pēc aktīvā sporta aicinām izmantot Daugavas vieglatlētikas manēžas saunu veiksmīgākai, patīkamākai relaksācija un sava ķermeņa atjaunošanai.