Manēžas noma 

sacensībām, sporta un kulrūras pasākumiem 

Jaunā Daugavas vieglatlētikas manēža ir jauns, moderns un daudzfunkcionāls galamērķis dažādu sporta pasākumu, sacensību, grupu sporta un aktīvā dzīvesveida nodarbību, kā arī kultūras pasākumu organizēšanai un īstenošanai. Primāri manēža ir paredzēta vieglatlētikas disciplīnu treniņiem un sacensībām. Manēžas centrālajā daļā ieklājot Taraflex segumu, manēžu var izmantot komandu sportam: volejbolam, florbolam, handbolam un futzālim. Sportistu, treneru un tiesnešu ērtībām ir pieejamas plašas ģērbtuves un atpūtas telpas. Manēžas sauna būs lieliski piemērota, lai atjaunotos un relaksētos, apvienojot sportu un atpūtu.

Nacionālo un starptautisko sacensību rīkošanas vajadzībām ir pieejamas pirmās palīdzības un dopinga kontroles telpas, sacensību organizatoru telpas un sporta inventāra uzglabāšanas telpas.

Skatītāju ērtībai tiek nodrošinātas tribīnes, kuru izvietojumu būs iespējams mainīt atkarībā no pasākuma veida ar vairāk nekā 1600 sēdvietu pieejamību. Savukārt ēkas ziemeļu pusē atrodas bobsleja starta estakāde treniņu vajadzībām.

Pakalpojumi un cenas

Noma sacensībām1 stunda 350.00 EUR 
Noma sacensībām 6 stundas 1700.00 EUR
Noma sacensībām, iekļauts: manēža, sacensību vadības centrs, sekreteriāts, 4 ģērbtuves, elektronika, sacensību vadības telpa,centrālā spēļu vadības telpa, skaņu telpa, sacensību inventārs 1 diena2300.00 EUR
Noma pasākumiem, iekļauts: manēža, 4 ģērbtuves 1 stunda400.00 EUR
Saunas noma 1 stunda25.00 EUR
Citi pakalpojumi un cenas šeit >>  

Darba laiks un kontakti

Augšiela 1, Rīga, LV-1009, Latvija

Tālr.: +371 24420677

E-pasts: [email protected]

Darba laiks:
P-S: 8.00-22.00
Sv: 10.00-20.00

Izkopt radošumu un kultūru

Raisot idejas un domas par kultūras pasākuma organizēšanu, esam gatavi īstenot kultūras, dejas, dziesmas, glezniecības, teātra vai kādas performances māksliniecisko redzējumu mūsu Daugavas vieglatlētikas manēžā. Sadarbībā un mijiedarbībā, apsverot un izvērtējot pasākuma organizatora vēlmes un mūsu iespējas varam rast risinājumu atbilstoši plānotajām iecerēm un vajadzībām.

Aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai uzzinātu iespējas un rastu risinājumu neaizmirstamam pasākumam.